قوانین و شرایط جذب آگهی

·از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

·نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه هزینه تبلیغات در حساب  0106356460006  بانک ملی شعبه دانشگاه اصفهان به نام موسسه کارآفرینان پیشتاز پایتخت یا به شماره حساب  338403656   بانک ملت شعبه کوی دانشگاه تهران امکان پذیر می باشد .

·هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

·مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال سایت کارآفینان ایرانی در قبول بنر و آگهی مختار است.

· تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

·طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم سایت کارآفرینان ایرانی آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

·پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

·در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

·در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

· پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید     .

·واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای سایت کارآفرینان ایرانی نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده سایت کارآفرینان ایرانی نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود .

 

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

  • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
  •  تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی
  • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
  • شبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه دارند .
  • سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
  • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
  • سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند
  • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
  • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

 

مشخصات بنرها :

اندازه بنرها 150 پیکسل در عرض و150 پیکسل در طول ( 150 * 150) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها سی کیلو بایت ( 30kb)می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند (حجم فایل ها( GIF (400kb  چهارصد کیلو بایت مناسب می باشد.

 

تعرفه آگهی ها :

تعرفه نمایش هر کادر تبلیغی 150*150 به مدت یک ماه در سایت کارآفرینان ایرانی در کادر های تبلیغاتی ،1500000 ریال می باشد .