عضویت طلایی
نام شرکت: 
تعاونی زاگرس پوش
زمینه فعالیت: 
شرکت کوچکی به نام زاگرس پوش قبل از سال 1386 با 20 نفر پرسنل با استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده به یکی از قطب های بزرگ صنعتی پوشاک با بیش از 400 نفر پرسنل و20 نمایندگی بزرگ در شهرستانهای مختلف کشور از قبیل: تهران، اصفهان،اراک و... تبدیل شد.
جنسیت: 
مرد
وضعیت تاهل: 
متاهل
عکس: 
اطلاعات کارآفرینی: 
بخش کار آفرینی: 
استانی
استان: 
لرستان
کارآفرین سال: 
سال 1390
نام جشنواره: 
جشنواره کارآفرینان برتر
نوع کارآفرینی: 
صنعتی
تاریخ تولد: 
يكشنبه, آبان 8, 1345
مدرک تحصیلی: 
لیسانس
رشته تحصیلی: 
مدیریت
محل اخذ مدرک: 
تهران
زندگی نامه شخصی: 

آقای رحیم چگنی یکی از مردان تلاشگر و زحمتکش این مرزو بوم ، مردی تلاشگر از خطه ی فرهنگ پرور شهرستان بروجرد است. او با احداث شرکت بزرگ تولید پوشاک در شهرستان بروجرد نام خود را در لیست مردان کارآفرین ایران ثبت کرد ، کسی که ، همه ی اهداف خود را برای پیشرفت صنعت کشور قرار داد تا بتواند گامی در جهت اعطلای نام میهن اسلامی در زمره بزرگان صنعت پوشاک در کشور و جهان بردارد و حلال گوشه ای از معضل بیکاری جوانان این مرزو بوم باشد .
او با توکل به خدای متعال اقدام به توسعه شرکت تولیدی زاگرس پوش نمود و نام این شرکت را در کنار برخی از شرکت های بزرگ و مطرح کشور به عنوان واحد نمونه کشوری سال 90 ثبت نمود و در حال تحقق رویای ثبت شرکت زاگرس پوش به عنوان یکی از تولید کنندگان نمونه جهانی پوشاک می باشد.
این مرد تلاشگر متولد 1345/8/8 در شهرستان بروجرد می باشد ، پدرش حاج ابراهیم یکی از معتمدان شهر و محله خود بود ، دوران ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان خود را در همین شهر با موفقیت به پایان رساند . پس از قبولی در کنکور سراسری در رشته کارشناسی مدیریت مشغول به تحصیل در دانشگاه تهران شد و تحصیلات خود را با موفقیت به پایان رساند .
او در زمینه ورزش والیبال و کوهنوردی موفقیت هایی کسب نمود ، وی ابتدا درتیم والیبال باشگاه کارگران بروجرد ، سپس در تیم شهر و بعد از آن در تیم دانشگاه علوم پزشکی و تیم منتخب استان لرستان فعالیت نموده است . تیم منتخب استان که ایشان در ان عضو بوده طی 3 سال متوالی به عنوان قهرمان کشورشناخته شده است و همچنین فعالیت ایشان در زمینه کوهنوردی ، پیمایش خط الراس اشترانکوه ، صعود زمستانه به قله ی سنبران ، صعود دیواره ی بیستون کرمانشاه و دیواره لجور اراک را در کارنامه ورزشی خود ثبت نمود .
ایشان در سال 1373 ازدواج نمود و ثمره این ازدواج دو فرزند دختر و یک فرزند پسر می باشد.

تجربیات و سوابق کاری: 

از سال 1389 مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی صنعتی زاگرس پوش مشغول به فعالیت بوده است وهمچنین همزمان به عنوان ریاست هیئت موسس دانشگاه علمی کاربردی تعاونی تولیدکنندگان از سال 1385 تاکنون مشغول به فعالیت می باشد وهمچنین به عنوان یک ورزشکارمربی ورئیس فدراسیون والیبال در شهرستان بروجرد وعضو هیئت موسس دانشگاه زاگرس پوش می باشد .
شرکت زاگرس پوش در سال 1390 به عنوان واحد نمونه صنعتی کشور برگزیده شده است ودارای چندین تندیس می باشد وهم اکنون 400 نفر به طور مستقیم و200نفر به طور غیرمستقیم مشغول به فعالیت در شرکت زاگرس پوش می باشند .

تخصص ها و مهارت ها: 

مدیریت وبرنامه ریزی در شرکت های صنعتی وطراحی وراه اندازی خطوط تولید پوشاک به صورت صد در صد مکانیزه ومشاوره در خصوص بازارهای پوشاک

تقدیر نامه ها و لوح تقدیر: 
علایق کاری{ کدام زمینه های کاری برای شما مفید خواهد بود؟} :: 

طراحی وراه اندازی شرکت های صنعتی در زمینه پوشاک ومدیریت شرکتهای صنعتی، صدور محصولات پوشاک به خارج کشور، وهمچنین در کنار این گونه مسائل کاری به عنوان مربی ورئیس فدراسیون والیبال شهرستان بروجرد ،علاقه وافری به ورزش والیبال وکوهنوردی

محصولات و خدماتی که ارائه می دهید:: 

تولید انواع پوشاک مردانه وزنانه

جدیدترین فعالیتهای کارآفرینی:: 

تاسیس دانشگاه علمی کاربردی زاگرس پوش بارشته هایی در مقطع کارشناسی وکاردانی طراحی پوشاک ، تکنولوژی دوخت، حسابداری صنعتی والکترونیک ، گامی در مهارتی نمودن نیروهای شاغل در شرکت وسایر متقاضیان آموزش عالی علمی کاربردی در سال 1391 برداشته شد وهم اکنون با 200 دانشجو مشغول به فعالیت می باشد.
توضیحات نهایی:
شرکت زاگرس پوش هم اکنون رقیب بزرگی در تولید پوشاک برای شرکتهای بزرگ تولید پوشاک داخل وخارج کشور می باشد.
زاگرس پوش نمادی از همت و تلفیق علم وصنعت می باشد.

سایت/ وبلاگ : 
fa.zagrospoosh.ir