عضویت طلایی
جنسیت: 
مرد
عکس: 
اطلاعات کارآفرینی: 
بخش کار آفرینی: 
استانی
استان: 
تهران
کارآفرین سال: 
سال 1392
تاریخ تولد: 
شنبه, فروردين 23, 1393
محل اخذ مدرک: 
--
زندگی نامه شخصی: 

--

تجربیات و سوابق کاری: 

در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای تجهیزات پالایشگاهها ، پتروشیمی ها و نیروگاهها فعال بوده و تجربه اجرای موفق مخازن کروی ، استوانه ای و تحت فشار بصورت EPC و نیز مدیریت تحویل دهی (Hand Over) پالایشگاهها و نیروگاهها را دارا می باشد. این شرکت اولین شرکت بخش خصوصی است که در زمینه اجرای مخازن کروی بصورتEPC  و انجام Hand Over پروژه های عظیم در کشور فعال بوده و تجارب ارزشمندی در این خصوص کسب نموده است.

شرکت پتروسازه بین الملل (IPS ) دارای گواهینامهISO 9001:2008 از شرکت TUVNORD در خصوص مدیریت کیفیت بوده و هم اکنون در لیست منابع مورد تایید  شرکت

ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران (NIORDC) ، شرکت ملی مهندسی و ساختمان

نفت ایران (NIOEC) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (NIOPDC) و شرکت

ملی گاز ایران (NIGC) قراردارد. شايان ذكر است اين شركت داراي گواهينامه صلاحيت پيمانكاري از معاونت امور عمراني استانداري تهران بوده و عضو انجمن سازندگان تجهيزات صنعت نفت ايران مي باشد. و همچنین اين شركت در تير ماه سال 1392 در بين 1980 شركت مطرح در استان تهران موفق به كسب عنوان " كارآفرين برتر" گرديده است.

تخصص ها و مهارت ها: 

--

تقدیر نامه ها و لوح تقدیر: 
علایق کاری{ کدام زمینه های کاری برای شما مفید خواهد بود؟} :: 

--

محصولات و خدماتی که ارائه می دهید:: 

--

جدیدترین فعالیتهای کارآفرینی:: 

--

سایت/ وبلاگ : 
--
تاریخ تاسیس: 
شنبه, فروردين 23, 1393

دیدگاه‌ها

سلام وقتتتون بخیر. زمینه فعالیت ما، شرکت سانا انرژی ایرانیان در خصوص احداث نیروگاههای بیوگاز صنعتی و تولید انرژی برق و ساخت مخازن و فیلترهای بیولوژیکی H2S است. ک با توجه به نیاز شرکت به مخازن شرکت شما در صورت تمایل جهت همکاری در سیستمهای صنعتی، از طریق تماس با بنده اعلام بفرمایید.

09150400995

وبسایت

www.sanaenergy.ir

www.sanaenergy.vcp.ir

www.keshavarzyar.vcp.ir