عضویت طلایی
نام شرکت: 
پرستیژلند ایران
جنسیت: 
مرد
وضعیت تاهل: 
متاهل
عکس: 
اطلاعات کارآفرینی: 
بخش کار آفرینی: 
استانی
استان: 
اصفهان
کارآفرین سال: 
سال 1385
نام جشنواره: 
جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی
نوع کارآفرینی: 
خدمات
بخش کار آفرینی: 
استانی
استان: 
اصفهان
کارآفرین سال: 
سال 1392
نام جشنواره: 
جشنواره کارآفرینان برتر
نوع کارآفرینی: 
خدمات
تاریخ تولد: 
شنبه, فروردين 3, 1336
مدرک تحصیلی: 
دیپلم
رشته تحصیلی: 
برق
محل اخذ مدرک: 
هنرستان شمس
زندگی نامه شخصی: 

مسعود صرامی متولد سوم فروردین 1336 در یکی از قدیمی ترین محله های اصفهان به نام قلعه تبرک واقع در خیابان تاج ابتدای بازارچه حاج آقا شجاع است. او در وصف دوران کودکی خود اینچنین می گوید:
زمانی که پنج سال داشتم پدرم از دنیا رفت . او 78 ساله بود و حتی قدرت بلند نمودن من از روی زمین و در آغوش گرفتنم را نداشت. خاطرات من از پدر، گفته های مادرم در شب های بلند زمستان بود. پدر در نزد من آغوش پر محبت مردی بود که بتوانم در میان بازوانش پنهان شوم . برای اولین بار محبت و معنای پدر را زمان فوت او و در آغوش یکی از خویشاوندان احساس نمودم . زمانی که مادرم گریان بر بالین پدر اشک می ریخت ؛ من خرسند از آن بودم که در آغوش مردی پنهان شده ام . لذت نوازشی که بر سرم کشیده می شد غم نداشتن پدر را از یاد من می برد. شرایط زندگی گذشته و حال کاملا متفاوت شده است. یقینا اگر سختی های گذشته نبود شاید مسعود صرامی در این شرایط قرار نمی گرفت . سختی و بلندی های روزگار است که اگر از آن بهره بگیریم ما را به سوی کمال هدایت می نماید. با ارزش ترین ثروت الهی ، عقل و خردیست که در گذرگاه زمان تکامل پیدا می کند . اما استفاده از آن موهبتی است که خداوند در اختیار بندگان خود قرار می دهد تا یاد بگیریم چگونه از این نعمت الهی به بهترین نحو استفاده نمائیم.
--

تجربیات و سوابق کاری: 

---تأسیس کارخانه سایش سنگ در سال 1364 جهت تولید سرامیک و گرانیت ساب
- تأسیس کارخانه برش سنگ در سال 1365 جهت تولید الماسه سنگبری و سیم کوه بر
- تأسیس کارخانه شیمیا صدف در سال 1368 جهت تولید مواد اولیه سنگ های منیزیتی
- تأسیس کارخانه سنگ فیبری در سال 1369 جهت تولید انواع سنگ های فیبری و کاغذ سمباده
-تأسیس شرکت برنا باتری جهت تولید انواع باتری اتومبیل در سال 1371
تا سال 1375 بیست و چهار سالن تولید در 6 کارخانه در کنار مجموعه برنا باتری شروع به فعالیت نمودند که تا این هنگام توانسته اند 54 نمونه از باتری های موجود در کشور را تأمین نمایند.
باتری خشک – باتری MF- باتری سیلد مخابراتی متعلق به ایستگاه های مخابراتی – باتری موتور سیکلت- باتری USP
- تأسیس کارخانه صدف سای در سال 1376 جهت تولید چسب و بتونه سنگی
-تأسیس کارخانه سحر صنعت در سال 1372 جهت تولید انواع باتری های مخابراتی
- تأسیس کارخانه سپاهان برنا در سال 1373 جهت تولید انواع باتری های UPS و موتور سیکلت
- تأسیس کارخانه ماشین سازی نور در سال 1373 جهت تولید قالب های مورد نیاز و تولید سپریتور PVC
- تأسیس کارخانه صنایع پلاستیک در سال 1373 جهت تولید انواع قطعات پلاستیکی باتری که امروزه یکی از مهمترین و مجهزترین کارخانجات پلاستیک در ایران میباشد
-تأسیس شرکت صادراتی مادر اصفهان در سال 1377
- تأسیس کارخانه قطعه سازان سپاهان در سال 1381 جهت تولید قطعات سربی و اکسید سرب
تأسیس مجموعه گردشگری – تفریحی و خدماتی اصفهان سیتی سنتر
از ویژگی های حائز اهمیت این مجموعه :
-مجاورت با شهرک های اقماری و پر جمعیت سپاهان شهر – بهارستان و شهید کشوری
-فاصله 4 دقیقه ای تا زیباترین ورودی شهر اصفهان (میدان آزادی)
- فاصله 400 متری تا ایستگاه مترو(قطار شهری)
-فاصله 300 متری تا ایستگاه مسافربری راه آهن
-دسترسی آسان از مناطق مختلف شهرستان های اطراف و هر نقطه از شهر اصفهان بدون نیاز به عبور از ترافیک
-واقع شدن در یکی از مهمترین کاریدورهای شمال به جنوب کشور با تردد بیش از ده میلون نفر در سال، یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه است . یک مسافر در مسیر گذر خود به این مجموعه می تواند سرانه خودش را از شهر خارج نماید که پیامد آن ارتقاء گردش مالی و اقتصادی شهر می باشد. به غیر از این موضوع زمانی که یک تولید کننده اصفهانی می تواند تولید خود را نه تنها به مردم اصفهان بلکه به مردم سایر شهرها نیز بفروشد به این وسیله اشتغال زایی نیز به وجود می آید و افراد بیشتری شاغل می شوند. هم اكنون بيش از ده هزار نيروي انساني به صورت مستقيم و حداقل 30 هزار نفر نيز به صورت غيرمستقيم در اين پروژه سهيم هستند و آنرا پشتيباني مي‌كنند و از سال 93به بعد نيزحداقل 30 هزار نفر به صورت مستقيم و بيش از صد هزار نفر به صورت غير مستقيم مشغول فعاليت خواهند شد.
یکی دیگر و شاید مهمترین ویژگی حائز اهمیت این مجموعه ، جذب سرمایه گذاران خارجی جهت تأمین سرمایه اولیه و ایجاد انگیزه جهت به وجود آوردن دیگر امکانات عمرانی از طریق ارزش افزوده سرمایه گذاری فوق می باشد.
درکل در این مجموعه 12 كيلومتر خيابان امنيت‌داراجتماعي كه در فصل زمستان گرم و در فصل تابستان سرد است وجودداردکه مردم مي‌توانندراهپيمايي و يا تفريح خود را همراه با خريد در اين مجموعه داشته‌ باشند. اين محلي كمكان امنيت‌دار اجتماعي است كه كسي نمي‌تواند موجبات آزار يا مزاحمت ديگري را فراهم كند. به تعبيرديگر به اين مكان‌ها وان‌استپ(ONE STOP)مي‌گويند يعني مكاني كه شما با يك توقف مي‌توانيد همه نيازهايتان را به دست بياوريد.

فازهای دیگر این مجموعه به شرح زیر به اطلاع می رسد
فاز دوم شامل:
هتل پنج ستاره با ویژگی های هفت ستاره ویژه سران که توسط گروه روتانا مدیریت می گردد و با چشم اندازی زیبا از کوه صفه، شاه کوه و دشت جنوبی زاینده رود احاطه شده است.معماری این هتل با الهام از معماری اصفهان نظیر برج کبوتر، میدان نقش جهان ، عالی قاپو، چهلستون و چهارباغ به گونه ای طراحی شده که توجه هر بازدید کننده ای را به خود جلب می نماید.
فاز سوم شامل :
مرکز مبادلات مالی- تجاری (Gateway)
این مجموعه دارای دو برج عظیم مالی و تجاری و یک برج مسکونی است که در آنها شعبات بانک ها ، سازمان بورس، کارگزاران بورس ، موسسات بیمه ، شعباتی از ادارات دولتی ، سالن های کنفرانس ، همایش و دفاتر مجهز اداری جهت برگزاری جلسات کاری به همرا کلیه خدمات یک مرکز اداری قرار گرفته است.
-تأسیس شهرک سلامت در سال 1391
ایجاد حرکتی نو و الگویی جدید در نحوه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در ایران می باشد که هدف از ایجاد آن توجه به نیاز مردم ، تغییرات در حال شکل گیری در سبک زندگی ، شخصیت و خصوصیات رفتاری و نگرش آنها می باشد .
درکل در این مرکز سعی شده است که از آخرین تکنولوژی بکار برده در جهان مانند روش CARE MORE و زنده نمودن سبک صحیح زندگی و ارتقاء بهداشت و سلامت شهروندان استفاده شود .

تخصص ها و مهارت ها: 

استفاده بهینه از بالاترین سرمایه الهی که هماناعقل، هوش و ذکاوت می باشد همراه با صبر و پشتکار و سایر نعمات الهی ، والاترین تخصص و مهارت مسعود صرامی است. او فردیست چون افراد دیگر تنها با یک تفاوت و آن اینکه از سرمایه الهی درون خود به بهترین نحو استفاده می نماید . بر اساس شرایط و زمان نیازهای جامعه را هدف یابی می نماید و آن هدف را با صبر و پشتکار به سرانجام می رساند.تفاوت او با دیگران در نوع نگاه اوست. بسیاری از ما جهان پیرامون خود را صرفا از روی عادت نظاره می کنیم . اما او موشکافانه به جامعه و نیازهای آن و تأثیری که برطرف نمودن آن نیازها می تواند بر تمام ابعاد زندگی یک انسان داشته باشد نگاه می اندازد.

تقدیر نامه ها و لوح تقدیر: 
علایق کاری{ کدام زمینه های کاری برای شما مفید خواهد بود؟} :: 

برای سالیان ممتد، حیطه فعالیت او ، تولید بوده است .سال ها در این حیطه فعالیت نموده است و برای دفعات متعدد از شروع انقلاب تا کنون صاحب لوح تقدیر به عناوین مختلف (کار آفرین برتر استانی و کشوری، تولید کننده برتر، صادر کننده برتر ، شهروند نمونه ، سرمایه گذار برگزیده و ... شده است.) علایق کاری او در آن مقطع زمانی حیطه تولید بود چرا که در آن زمان کشور عزیز ایران در شرایط بحرانی پیامدهای هشت سال دفاع مقدس می بود و طبیعتا نیاز جامعه با شرایط کنونی تفاوت چشمگیری داشت . با تغییر جامعه و سبک زندگی مردم ، نیازهای آنها نیز فراتر از نیاز تولید شد .اکنون زمان آن فرا رسیده بود که تغییراتی نیز در بخش های خدماتی صورت پذیرد . بخش هایی که می توان با تغییر در آن ، در تمامی ابعاد زندگی چون بعد اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ... نیز تغییر به وجود آورد. فعالیت در تمام زمینه های اجتماع و برطرف نمودن نیازهای آن بخش ، همواره مفید بوده است لیکن می بایست زمان و نیاز آن برهه از زمان را شناسایی نمود و سرمایه مادی و معنوی خود را در این قسمت هزینه نمود .چرا که بر این باور هستیم مردم ما شایسته بهترین زندگی و بهترین خدمات در هر حیطه می باشند.

محصولات و خدماتی که ارائه می دهید:: 

اصفهان سیتی سنتر الگویی برگرفته از بازارهای سنتی ایران و ترکیه است که توسط سرمایه گذاری خارجی و داخلی با دریافت مجوز از هیئت وزیران و سازمان های ذیربط و مشتکل از 3 فاز ایجاد گردیده که قسمتی از این پروژه عظیم آبانماه سال 1391 به مرحله بهره برداری رسیده است. مجموعه ای که تمام نیازهای یک شهروند را در زیر سقف خود تأمین می نماید اگرچه در بسیاری از نقاط دنیا مجموعه هایی اینچنین ساخته شده است اما یقینا این مجموعه با کاربریهای مختلف خود در زمره برترین و کامل ترین مجموعه های تجاری دنیا واقع شده است. در کنار این مجموعه که قسمت اول پروژه را تشکیل می دهد و شامل کاربریهای متفاوت نظیر هایپر مارکت با ارائه بیش از 73 هزار قلم کالای متفاوت 750 فروشگاه و برندهای معتبر داخلی و خارجی ، فود کورت، رستوران های ارگانیک که برای اولین بار در ایران اجراء می گردد ، مجموعه سینمایی ، شهربازی سرپوشیده ، نمازخانه ،گالری هنری و نمایشگاه ها، بازار طلا و نقره ، صرافی و کاربریهای متفاوت دیگر است در قسمت های بعدی این پروژه ، هتل V.I.P سران کشورهای اسلامی ، مرکز مبادلات مالی - اداری و برج مسکونی ایجاد خواهد شد. آنچه این مجموعه را متمایز از مجموعه های دیگر در سراسر دنیا می نماید استقرار کاربریهای فوق در یک نقطه مکانی است .این مجموعه بر اساس ساخت و ساز دنیای مدرن ونیز الهام از ساخت وساز معماری سنتی ایرانی و با احیاء بازارهای سنتی شهر در قلب خود ، طرحی مدرن و نوین در ساخت و ساز کشور به وجود خواهد آورد. ضمنا این مجموعه از نظر متراژ در رده بندی بزرگترین مراکز خرید خاورمیانه بعد از دبی مال واقع شده است.
هدف از ساخت این مجموعه در شهر اصفهان ارتقاء سطح زندگی اجتماعی – اقتصادی و فرهنگی شهروندان می باشد که هریک به سهم خود تأثیر چشم گیری را در هر یک از بخش های زندگی مردم خواهد داشت.ضمن اینکه گسترش طرح جامع شهری به سمت پوسته شهر علاوه بر کاهش ترافیک و ره آورد هوای پاک، می تواند تأثیرات و پیامدهای مثبتی در همه ابعاد زندگی شهروندان ایجاد نماید. از دیگر تأثیرات این مجموعه ایجاد فضایی شاد، مفرح و سالم برای خرید و تفریح خانواده ها و نیز گردشگران داخلی و خارجی ،افزایش جاذبه ی گردشگری در شهر اصفهان ،رونق اقتصادی و اجتماعی در کل شهر اصفهان و ایجاد ده ها هزار فرصت شغلی جدید در زمان احداث و پس از افتتاح که به واسطه آن سطح ارتکاب جرم نیز با تأثیر چشم گیری کاهش پیدا خواهد نمود.
مهم ترین ره آورد این خدمات ، ایجاد مکانی برای همگان است . تفاوت نمی کند از چه نژاد یا قومی هستیم ؛ با چه زبان سخن می گوئیم و پرورش یافته کدام مذهب و مکتب هستیم . مهم آن است که در زیر سقف این مکان، همه در کنار هم و با رعایت حقوق و احترام به یکدیگر یک همزیستی مصالحت آمیز را تجربه می نمائیم .
از دیگر خدمات قابل ارائه این شرکت ایجاد شهرک سلامت است که به تفسیر آن می پردازیم
شهرک سلامت طرحی فراتر از انتظار – دریچه ای به سوی تحقق یک افتخار ملی که اکنون در حال اجراء می باشد؛ در پایان سال 1393 آماده بهره برداری خواهد شد. این پروژه با الهام گیری از چند تجربه موفق جهانی در ابعاد یک طرح نمونه در منطقه خاورمیانه آغاز شده است.
اگرچه منطقه احداث این پروژه در شهر اصفهان است لیکن خدمات رسانی آن برای کل کشور و نیز کشورهای همجوار منطقه هدف گیری شده است.
مشاور اصلی این پروژه شرکت بین المللی کدیز و مشاور تأسیساتی آن، شرکت پرولید می باشد که دارای صلاحیت جهانی طراحی ساختمان های سبز است. ساختمان هایی که با حداکثر کارایی حداقل مصرف انرژی فسیلی را دارند و پائین ترین آلودگی های زیست محیطی را ایجاد می کنند که تقریبا تمامی این ویژگی ها در پروژه دیگر این شرکت به نام اصفهان سیتی سنتر که بزرگترین مرکز تجاری – رفاهی – خدماتی و اداری در منطقه می باشد اجراء شده است.
شهرک سلامت با مدیریت مجریان اصفهان سیتی سنتر و با بهره گیری از منابع مشترک سرمایه گذاری داخلی و خارجی اجراء خواهد شد. این پروژه و نیز پروژه اصفهان سیتی سنتر در راستای تحقق اهداف کلان توسعه کشور و سند چشم انداز ایران 1400 در حال اجراء است و با تکمیل فازهای نهایی، مجموعا بالغ بر 35000 نفر اشتغال زایی مستقیم و دهها هزار نفر اشتغال زایی غیر مستقیم خواهد داشت. و مردان و زنان بسیاری را در حوزه استقرار خود به زندگی شرافتمندانه و موثر امیدوار خواهد کرد و به دنبال تحقق حماسه سیاسی که شور امیدی در روح مردم عزیزمان آفرید امیدواریم شکوفایی این پروژه از چشم اندازهای بلند حماسه اقتصادی ایرانیان باشد.

جدیدترین فعالیتهای کارآفرینی:: 

برای سالیان ممتد فعالیت در حیطه صادرات و تولید بوده است که اکنون نیز موازات با کاری که آن را شروع نموده ایم به آن ادامه می دهیم لیکن تمرکز اصلی بر ارائه خدمات در بخش های فرهنگی ، بهداشتی ، درمانی ، آموزشی ، گردشگری ، رفاهی و نیز سایر خدمات می باشد .هر فعالیتی که بتواند در زندگی مردم تأثیر مثبت ایجاد نماید زمینه فعالیت ما خواهد بود .اکنون زمینه فعالیت ما بر روی ابعاد مختلف زندگی مردم می باشد تا آنجا که بتوانیم تغییرات مثبتی در این زمینه به وجود آوریم و نه تنها سطح کمی زندگی را بلکه سطح کیفی آن را نیز ارتقاء دهیم.--

سایت/ وبلاگ : 
: www.isfahancitycenter.com/www.isfahanhealthcarecity.com--